Accommodation

The Rockhill offers You an accommodation 5 minutes walk from city center. There is a total of 28 beds which are situated in 8 rooms and located in the accommodation section of Sportcentre. You can choose between single, double, triple or quadruple rooms.

Description of accommodation: Each room consist of a hall, a lounge and en suite bedroom. Rooms are equipped beds, a seating furniture, wardrobes and storage spaces. Furthermore, there is a TV in the room, kettle and connecting to the internet via wi-fi. In the bathroom is situated sink, toilet and shower. Single rooms only differ in the number of beds. All of rooms are non-smoking

Catering: Each accommodated one may to order a breakfast. The breakfast is possible to order in advance (with order the accommodation) or on arrival. We offer to our guests a 10% discount on 1 hour bowling, squash, sauna, steam or food in our restaurant.

We offer cheapest accommodation in this category in Dačice!

Nejlevnější ubytování v Dačicích!

Nabízíme také velmi příjemné ubytování na okraji Dačic, cca 5 minut chůze do centra, nejlevnější ve své kategorii v Dačicích. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC, Wi-Fi připojení a TV. Součástí pokoje je sedací a spací nábytek a úložné prostory. Více info v sekci Ubytování.

>
Změna tel. čísla pro objednávky jídel

!!! POZOR - TELEFONNÍ ČÍSLO PRO OBJEDNÁVKY JÍDLA S ROZVOZEM I BEZ NĚJ JE 777 994 927!!!

>
Dárkové poukazy

Nabízíme k zakoupení dárkové poukazy na služby v Rockhillu. Na výběr je poukaz na bowling, squash, saunu, konzumaci v naší restauraci nebo poukázku na ubytování, možno libovolně nakombinovat. Udělejte radost svým blízkým!

>
Maxi pizza!

Pro milovníky pizzy přicházíme s maxi pizzou o průměru 50 cm za neodolatelnou cenu! Přijďte posunout své hranice! Objednávejte na tel. čísle 777994927.

>

Reserve by phone:

+420 384 971 440

Booking system