Restaurant and bar

Info about restaurant

In our newly opened non-smoking restaurant offers a selection of soups, pasta dishes, meat and other specialties, 20 kinds of pizza, sushi, salads and even desserts, of course, missing. We seek a combination of unusual flavors, but the place will certainly come and lovers of traditional cuisine.

The kitchen is open every day, Sunday - Thursday 14:00 - 22:00, Friday and Saturday until midnight even! Newly also accept Sodexho vouchers.

Info about bar

Part of our sports center is also a bar with comfortable seating (in the summer you can sit in the garden with an outdoor grill).

By prior arrangement you can also organize corporate events, seminars, receptions, celebrations and other social events (contact 384 971 440).

Even the youngest children will find fun in our children's corner. In summer it is ready for children playground with a sandpit. The bar is smoke free, which only adds a pleasant and relaxing environment. In the back of the bar is large scale projection for the transmission of games ...

Feel free to come and visit our bar, where you expect friendly service and plenty of good drink.

Nejlevnější ubytování v Dačicích!

Nabízíme také velmi příjemné ubytování na okraji Dačic, cca 5 minut chůze do centra, nejlevnější ve své kategorii v Dačicích. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC, Wi-Fi připojení a TV. Součástí pokoje je sedací a spací nábytek a úložné prostory. Více info v sekci Ubytování.

>
Změna tel. čísla pro objednávky jídel

!!! POZOR - TELEFONNÍ ČÍSLO PRO OBJEDNÁVKY JÍDLA S ROZVOZEM I BEZ NĚJ JE 777 994 927!!!

>
Dárkové poukazy

Nabízíme k zakoupení dárkové poukazy na služby v Rockhillu. Na výběr je poukaz na bowling, squash, saunu, konzumaci v naší restauraci nebo poukázku na ubytování, možno libovolně nakombinovat. Udělejte radost svým blízkým!

>
Maxi pizza!

Pro milovníky pizzy přicházíme s maxi pizzou o průměru 50 cm za neodolatelnou cenu! Přijďte posunout své hranice! Objednávejte na tel. čísle 777994927.

>

Reserve by phone:

+420 384 971 440

Booking system